ASD GROUP Mühendislik ve Danışmanlık Anonim Şirketi, konularında uzman kadrosu ile ağırlıklı olarak Baraj, Regülatör ve Hidroelektrik Santrallerin projelendirilmesi, denetlenmesi ve değerlendirilmesi, jeoloji & jeoteknik hizmetler ile Elektro-Mekanik teçhizatların seçimi konularında hem mühendislik hem de müşavirlik alanlarında faaliyet göstermektedir.

Kurulduğu günden bugüne ASD GROUP, çağın gereklerini doğru kavramış yönetim yapısı ve akılcı mühendis kadrosu ile işverenlerine doğru ve hızlı çözümler sunmaktadır. Teknolojik gelişmeleri takip ederek, sürekli bir ilerleyiş içinde bulunan ASD GROUP, alternatif çözümler üreterek, proje yatırımlarınızın uygulanabilirliği konusunda gerek ekonomik gerekse teknik çalışmalarıyla yol haritanızı çizer.

ASD GROUP, projeleriniz için fizibilite, kesin proje, uygulama projeleri ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Güneş Enerjisi ve Rüzgâr Enerjisi konularında da hizmet veren ASD GROUP yenilenebilir enerji projelerinde söz sahibi olan mühendislik firmaları arasındadır. Hizmet verdiğimiz ana başlıklar şu şekildedir:

PROJE VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

• Fizibilite Raporları
• Yatırım & İnceleme Raporları
• Banka Raporları
• Kesin (Kat’i) Projeler
• Uygulama Projeleri
• İş Sonu (As Built) Projeleri

ASD GROUP genç, dinamik ve tecrübeli mühendis kadrosu ile İnşaat, Hidro-mekanik ve Elektrik projelerinin hazırlanması ile bu konulardaki danışmanlığın verilmesi hususlarında, kurulduğu tarihten bu yana Türkiye’nin önde gelen firmalarına hizmet vermektedir.